OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 06.11.2020 06:57:07 

Tantra masáž Bratislava -krásny zážitok bez nevery

Priebeh masáže
Akcia
Zlava Na tantra masáž končí o
týž
8
8
dni
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
Nájdete ma na facebooku
Nájdete ma na facebooku
objednať sa on-line
Live chat

Ako prebieha tantrická masáž?

  • Tantra masáž Bratislava prebieha v tichom a nikým nerušenom prostredí. V izbe horia sviečky, je pustená orientálna hudba a priestorom sa šíria esenciálne vône..

Pred samotnou masážou je Vám ponúknutá možnosť osprchovať sa. Nasleduje úvodný rozhovor, pri ktorom Vám masérka upresní detaily masáže, prípadne Vám rada odpovie na Vaše otázky. Masáž sa vykonáva na velkej a pohodlnej posteli, pričom maserka, aj masirovany klient su nahí. Nasleduje hlavná olejová časť, kde sa s veľkou citlivosťou masíruje postupne celé telo-najprv zadná časť tela-nohy,zadok,chrbát. Kúzlom tejto masáže je, že masérka zapája do masáže aj svoje naolejované telo,čo znásobí Vaše vnemy..

Nasleduje masáž prednej časti, do ktorej citlivo zahŕňam masáž lingamu-penisu a jeho okolia a zakončujem ju vyvrcholením. Priebeh masáže je väčšinou intuitívne vycítený masérkou. Po ukončení masáže možete ležať a nechať uvoľnenú energiu prúdiť podľa svojich potrieb. V tejto fáze je možný aj záverečný rozhovor pre oznámenie zážitku.po skončení tantra masáže sa môžete opäť osprchovať alebo necháte olej ďalej pôsobiť.